Apie mus

Aplankykite NAUJĄ VIVASAN.LT parduotuvę.

Daugiau prekių - daugiau nuotaikos

Spausk nuorodą >>

Šveicarijos kompanijos VIVASAN atstovybė Lietuvoje veikia nuo 2003 metų. Mūsų produkcijos asortimentas plečiasi ir kasmet gausėja., nes jo kokybę užtikrina natūrali žaliava, naujausių biotechnologijų taikymas ir tradicinių liaudies receptų perimamumas. VIVASAN – tai natūralios žaliavos pagrindu pagaminti produktai iš Šveicarijos, kurių asortimentą sudaro kosmetikos priemonės, plaukų dažai ir šampūnai, biologiškai aktyvūs maisto papildai, vitaminų ir mineralų kompleksai.

VIVASAN kompanijos partneriai yra solidžios ir patyrusios Šveicarijos firmos: SWISS CAPSAG, Dr. Düner AG, INTRACOSMED AG, OSWALD GmbH, ELIXAN GmbH ir Italijos firma COSVAL srl, visoje Europoje žinoma kaip nuostabių plaukų dažų ir plaukų priežiūros priemonių iš natūralių medžiagų gamintoja. 

Ne visada gyvenimas mus lepina. Neretai slegia rūpesčiai ir problemos, tačiau mes norime ilgai išlaikyti sveikatą, jaunumą ir grožį. Todėl stengiamės taisyklingai maitintis, vartojame ekologiškus maisto produktus; apavą ir drabužius renkamės iš natūralių medžiagų ir nepatikliai žiūrime į cheminių vaistų vartojimą. VIVASAN kompanijos produkcija padės Jums pajusti gyvenimo pilnatvę, nes visi gi žinome, kad gera savijauta – tai švytinti energija, o patraukli išorė – pasitikėjimas savimi!

Apie VIVASAN kompanijos produktus Jūs sužinosite iš šio puslapio arba atvykę į atstovybę. Ten Jus sutiks profesionalus konsultantas, Jūs apžiūrėsite itin kokybiškus produktus ir, be abejo, išsirinksite sau tinkamą ir reikalingą.