Linija DNA

Linija DNA

 Linija DNA (DNR) – ląstelinė kosmetika

Produktų linija DNA (DNR) – tai unikali ląstelinė kosmetika, kurios efektyvumas pasiekiamas veikiant augalinėms DNR (deoksiribonukleorūgšties) molekulėms, išgaunamoms patentuotomis ekskliuzyvinėmis technologijomis, su Šveicarijos Alpių gydomųjų šaltinių vandeniu. Kosmetika su DNR yra viena iš patikimiausiai priemonių, užkertančių kelią odos senėjimui. Ji tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis ir atjaunina ląsteles. Oda įgauna jaunatviškos energijos ir grožio. 

DNR – biologinė medžiaga (deoksinukleorūgštis), esanti kiekvienoje gyvoje ląstelėje, dažniausiai jos branduolyje. Šioje nukleorūgštyje yra užkoduota genetinė informacija, kuri perduodama dalijimosi metu naujoms ląstelėms, ji užtikrina naujų ląstelių gyvybines funkcijas. Todėl DNR priklauso pirmaeilis vaidmuo ląstelių atsinaujinimo procese. 

Augalinė DNR – tai baltyminės kilmės stambiamolekulinis junginys, išgautas iš augalinės medžiagos (kviečių gemalų – Triticumaestivum). Tai vienas iš geriausių drėkinamųjų kosmetikos komponentų – natūralus audinių regeneratorius, saugantis odą nuo išsausėjimo ir veikiantis kaip stiprus antioksidantas.

Intensyvus drėkinamasis efektas pasiekiamas dėl to, kad didelės DNR molekulės nesiskverbia į odą, o lieka paviršiuje ir sulaiko vandenį. Patekusi ant odos deoksiribonukleorūgštis iškart pašalina tempimo pojūtį, užtikrina aukštą epidermio hidratacijos lygį. Tarp kitko, odos drėgnumo efektas išsilaiko žymiai ilgiau, negu naudojant tradicinius smulkiamolekulinius drėkiklius – gliceriną ir propilenglikolį. DNR didina odos ląstelių energiją, jos imunines savybes, saugo nuo UV spindulių, padeda išlyginti smulkiąsias raukšles, didina odos elastingumą. Tai giluminiu ląstelių veikimu pasižymintis komponentas, todėl pastebimi „išorinio“ ir „vidinio“ poveikio rezultatai: oda tampa stangri, pasitempia ir išsilygina, sustiprėja kolageninės ir elastinės epidermio struktūros.

Yra 1 prekė.

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai