PRODUKTAI
PRODUKTAI

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

Grynasis kiekis

Grynasis kiekis

Kūno priežiūra

Kūno priežiūra

Šioje žinyno dalyje pristatomos  profilaktinės kosmetikos priemonės: kremai, geliai, emulsijos ir kt., kurių pagrindą sudaro  augalai: kadagys, čiobreliai, medetkos, ramunėlės, arnika, beržas, šliaužiantysis inkaruotis (kvapnioji martinija, velnio nagas), simondsijos (jojoba), raudonieji dumbliai (karagenanas) ir kiti.

VIVASAN  priemonių gamybai naudojami tokie efektyvūs komponentai, kaip kviečių gemalų aliejus, simondsijų, sojų, alyvų ir palmių aliejai, afrikinio taukmedžio (shea) ir argano aliejai, saulėgrąžų aliejus, bičių vaškas, bičių pikis, saldieji migdolai, veiksmingi augaliniai ekstraktai, natūralūs eteriniai aliejai. Kadangi VIVASAN kosmetikos priemonės, veiksmingų komponentų dėka, prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius, todėl padeda įveikti besiplėtojančius nepageidaujamus procesus ne tik odoje, bet ir visame žmogaus organizme.

Neabejotinai produkcija ypač vertinama dėl to, kad visi produktai gaminami iš ekologiškai švarių žaliavų, nenaudojant sintetinių konservantų. Todėl VIVASAN produkcija puikiai tinka žmonėms, kurių oda ypač jautri ir linkusi į alergines reakcijas.

VIVASAN produkcijos veikimo efektas vartotojui atsiranda labai greitai ir išlieka ilgam.

Rasta 22 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 22 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai