Kojų priežiūra

Kojų priežiūra

Tinkama ir veiksminga kojų priežiūra

Žmogus per gyvenimą vidutiniškai padaro apie 400 milijonų žingsnių arba, galima sakyti, įveikia tiek kilometrų, kad jų pakaktų tris kartus apeiti aplink Žemę per jos pusiaują! Su kiekvienu žingsniu žmogus pakelia savo svorį ir, tarkime, per gyvenimą jis pakelia apie 24 milijonus tonų. Pagrindinis šių, su didžiule apkrova susijusių, veiksmų dalyvis – kojos. Todėl tinkama ir veiksminga kojų priežiūra, kartais nepelnytai nustumiama į antrąjį planą, turėtų būti vienu iš svarbiausių žmogaus rūpesčių. Kojomis ypač turėtų nuolat rūpintis tie, kurie pagal savo darbo pobūdį daug laiko praleidžia „ant kojų“. Nereikėtų laukti, kol dienos pabaigoje kojos tampa sunkios, patinusios, nuvargusios. Ką daryti, kad išsaugotume sveikas, grakščias ir žvitrias kojas?

Svarbiausia teisingai pasirinkti avalynę. Ji turi būti patogi, maloni, tiesiog komfortiška, pageidautina, kad ji būtų iš natūralių medžiagų, kad kojų oda galėtų kvėpuoti, neprakaituotų ir nesusidarytų galimybė formuotis nuospaudoms. Reikėtų žinoti, kad kartais pasivaikščioti basomis yra ne tik malonu, bet ir sveika, nes pėdose esantys beveik visų organų biologiškai aktyvūs taškai yra dirginami per basų kojų padus. Savaime vyksta tikras taškinis masažas, veiksmingai aktyvinama kraujotaka.    

Ne mažiau svarbu žinoti, kad yra puikių kojų priežiūros programų bei kosmetikos priemonių, kurių taikymas pašalina įvairias su kojomis siejamas problemas. Tai pasakytina ne tik apie pėdų, bet ir apie kulkšnių, blauzdų, pakinklių ir kelių priežiūrą. Žmogus, kuris saugo ir prižiūri savo kojas, visada turės jas grakščias ir sveikas. 

Pagal kokius požymius sprendžiama, ar tinkamai prižiūrimos kojos? 

• Švarios ir gaivios kojos – prakaitavimo, nemalonaus kvapo ir grybelio profilaktika;

• Elastinga ir lygi oda – įtrūkimų ir nuospaudų profilaktika;

• „Šaltų kojų sindromo“ nebuvimas – kraujotakos sureguliavimas;

• Stiprios kojų venos, nėra „žvaigždučių“ – varikozinio venų išsiplėtimo profilaktika;

• Kojos nebūna sunkios – kojų skausmų malšinimas, jų nuovargio profilaktika.

Kojų priežiūros priemonių kompleksą paprastai sudaro: kojų vonelė su specialiais priedais; kojų odos masažas ir pamaitinimas kokybišku kremu; kojų venų stiprinimas specialiomis priemonėmis ir pan. Be abejo, kartą per mėnesį reikėtų pasidaryti kojų ir nagų apdailą – pedikiūrą.

VIVASAN kompanija, rūpindamasi Jumis nuo „galvos iki kojų“, parengė naują kojų priežiūros produkcijos seriją, į ją įeina: Druska kojų vonelėms, Kojų kremas, Kremas venoms, Kojų dezodorantas. Visų šių produktų pagrindą sudaro gydomųjų žolelių ekstraktai.

Ši kojų priežiūros produkcijos serija užtikrina ne tik visavertę kasdienę kojų priežiūrą, bet ir įvairių susirgimų profilaktiką ir gydymą.

VIVASAN kompanijos produkcijos serija kojoms – tai sveikos, gražios, išpuoselėtos kojos, 

lengva ir  grakšti eisena!

Toliau žiūrėkite ir skaitykite, kaip tinkamai ir veiksmingai prižiūrėti kojas, kompleksiškai vartojant VIVASAN kompanijos produkciją

Rasta 8 prekės(-ių).

Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai