Linija BTY

Linija BTY

Linija B.T.Y. – mimikos raukšlių korekcija

Linijos B.T.Y. produkcija charakteringa tuo, kad jos sudėtyje yra labai vertingo komponento Argireline® (argirelinas – acetil/heksapeptidas-3). Tai unikalūs naujos kartos peptidai, kurie ypač veiksmingai išlygina smulkias ir gilias mimikos raukšles ir apsaugo nuo naujų raukšlelių formavimosi.

Kaip jau žinoma, mimikos raukšlės atsiranda laikui bėgant, jos yra mūsų emocijų padarinys. Jei mes nuolat linksmai juokiamės, tai raukšlės atsiranda akių kampučiuose ir prie akių, jei nuolat jaučiame liūdesį, įtampą, gilios raukšlės išvagoja kaktą ir pan. Galima apibendrintai pasakyti, kad giliai išgyvenamos emocijos visada palieka pėdsakus mūsų veide. Kartais šie „pėdsakai“ tokie gilūs, kad prireikia plastinių operacijų specialistų pagalbos. Yra ir kitas neskausmingas giliųjų raukšlių panaikinimo kelias, kurį jau žino daugelis moterų – tai poodinės Botokso (A tipo toksino botulino) injekcijos. Botoksas iš dalies paralyžiuoja veido nervus, oda atsipalaiduoja, raukšlių nebelieka. Toks efektas išlieka keletą mėnesių, po to raukšlės vėl atsinaujina, tačiau dėl to, kad nervinis audinys yra pailsėjęs, veidas atrodo jaunesnis, negu iki procedūros. Pasitelkiant naujausias kosmetikos technologijas ir atsižvelgiant į daugkartinių tyrimų rezultatus, pagamintas naujas tausojamai veikiantis efektyvus giliosioms raukšlėms lyginti skirtas produktas. Jo pagrindą sudaro argirelinas.

Argirelinas – tai mokslinis atradimas, sukurtas rūpestingai vykdant pagrindinių biochemijos mechanizmų, atitolinančių senėjimą, tyrimo procesus. Ši medžiaga išgauta taikant dvejas pažangias technologijas: kombinacinę chemiją ir kietos fazės peptidų sintezę. Argirelinas yra netoksiškas, veikia raumenų nervų sinapsių lygmeniu (blokuoja veido raumenų nervų galūnes), sukeldamas mimikos raumenų atsipalaidavimą (miorelaksaciją) ir neleisdamas susidaryti giliosioms raukšlėms. Be to, argirelinas slopina gaminimąsi katecholaminų, kurie skatina smulkiųjų veido ir giliųjų mimikos raukšlių susidarymą. Argirelinas kosmetikos priemonėse yra visiškai saugus vartotojui ir labai efektyvus.

Argirelinas – saugi, netoksiška botokso alternatyva, užtikrinanti efektyvų mimikos raukšlių išlyginimą.

B.T.Y. preparatų pagrindas – argirelinas. Kursais naudojant šiuos preparatus susilpnėja raumenų neurologinė atmintis, palaipsniui mažėja nevalingai kylantys mimikos judesiai, pasiekiamas nuostabus atjaunėjimo efektas.  

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai