Plaukų dažymo priemonės SANOTINT

Plaukų dažymo priemonės SANOTINT

VIVASAN kompanija pristato naują liniją „Šilko sruogos“ – plaukų priežiūros priemones su firminiu SANOTINT ir MIGLIORIN ženklu: augalinius plaukų dažus, šampūnus įvairių tipų plaukams, plaukų balzamą ir kaukę, losjoną nuo plaukų slinkimo, plaukų stiprinimo skystį ampulėmis, plaukų šviesiklį ir 42 spalvų ir atspalvių augalinius plaukų dažus. Šių produktų sudėtyje daug vertingų natūralių komponentų (sorų, asiūklių, dilgėlių, apynių ekstraktų ir kt.). Jie skirti plačiam vartotojų ratui – moterims ir vyrams, besirūpinantiems savo plaukais.

Augaliniai plaukų dažai SANOTINT

1. SANOTINT klasikiniai dažai (30 spalvų ir atspalvių) – tausojamai veikiantys dažai be amoniako, metalų ir parabenų. Tinka normaliems ir pažeistiems plaukams.

2. SANOTINT švelnūs dažai (12 spalvų ir atspalvių) – labai tausojamai veikiantys dažai be amoniako, parabenų, metalų ir P-fenildiamino – medžiagų, galinčių sudirginti galvos odą. Tinka normaliems ir pažeistiems plaukams, nedirgina jautrios odos ir nesukelia nepageidaujamų reakcijų.

Į visų SANOTINT plaukų dažų sudėtį įeina sorų ekstraktas, kuriame daug plaukams naudingos silicio rūgšties, beržų, vynuogių kauliukų ir graikiškų riešutų kevalų ekstraktai. SANOTINT dažai  plaukams ne kenkia, o priešingai – stiprina plaukus ir atkuria jų pažeistą struktūrą.

Netto: 125 ml

Rasta 2 prekės(-ių).

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai