Kremas OŽKŲ SVIESTAS

Išparduota

Paskirtis: Padeda nuo reumato, artrito, artrozės, sąnarių ir raumenų bei kitokių neuralginių skausmų. Stimuliuoja organizmą, gerina kraujotaką, padeda greitai atsipalaiduoti, malšina skausmus. Įtrynimai šildo susirgus bronchitu, sloga ir pan. Užtikrina visavertę odos priežiūrą, saugo ją nuo laisvųjų radikalų.

Naudojimas: Prireikus tepti ir atsargiai įtrinti pažeistas kūno vietas. Veikia 8-10 val. Netepti atvirų žaizdų.

Kodas
I 145
Grynasis kiekis
50 g.
Kiekis

VITASAN ACCUT  

Kremas OŽKŲ SVIESTAS

Unikali gydomosios kosmetikos priemonė, pagaminta pagal senovišką Šveicarijos Apencelio kantono receptą. Šio kremo pagrindą sudaro kalnų ožkų pieno riebalai (sviestas), į sudėtį įeina ypač vertingi gydomųjų augalų eteriniai aliejai ir vitaminas E. Greitai ir efektyviai veikia gydantis nuo atramos-judamojo aparato, periferinių nervų ir kvėpavimo organų susirgimų, smulkių traumų ir kitų nepageidaujamų būklių.

Kremas padeda nuo reumatinių skausmų, tinka kaip pagalbinė priemonė gydantis nuo artrito, artrozės, sąnarių ir raumenų bei kitokių neuralginių skausmų. Taip pat rekomenduojami šio kremo įtrynimai susirgus su peršalimu siejamomis ligomis – bronchitu, sloga ir kt.

Kadagių uogų, čiobrelių ir rozmarinų eterinių aliejų kompozicija stimuliuoja organizmą, gerina kraujotaką ir pasižymi sveikatą gerinančiu šildomuoju poveikiu.

Kremas padeda greitai atsipalaiduoti, malšina skausmus. Migdolų, saulėgrąžų ir žemės riešutų aliejai, palankiai veikdami ir maitindami odą, užtikrina visavertę jos priežiūrą. Vitaminas E didina odos antioksidantines savybes ir taip saugo ją nuo laisvųjų radikalų. Kamparas švelnina skausmus ir slopina odos niežėjimą.

Patartina naudoti, jei vargina:

• sąnarių, raumenų ir neuralginiai skausmai;

• artritas, artrozė, stuburo osteochondrozė;

• reumatas, podagra;

• bronchitas, kosulys, sloga;

• nuobrozdos, įdrėskiai, smulkios žaizdelės, kraujosruvos;

• sąnarių raiščių patempimai ir pan.

Aktyviosios medžiagos: kalnų ožkų pieno riebalai (sviestas), žemės riešutų (arachisų), saldžiųjų migdolų ir saulėgrąžų aliejai, rozmarinų lapų, kadagių uogų ir čiobrelių eteriniai aliejai, bičių vaškas, limonenas, linalolis, citralis, geraniolis, eugenolis ir kamparas.