Arbatmedžio tonikas

25,20 EUR
Su PVM

ARBATMEDŽIO tonikas su manuka ir rozalina

Antibakterinis dezinfekuojamasis tonikas su arbatmedžio, manukos ir rozalinos eteriniais aliejais, tinkantis riebios, kombinuotos ir probleminės odos priežiūrai. Užtikrina giluminį odos valymą, priežiūrą ir apsaugą.

Sunormina riebalinių liaukų sekreciją, švarina odą ir sutraukia jos poras. Šalina juvenilinius spuogus ir spuogelius, užgydo odos mikrotraumas, uždegimo ir dirglumo požymius. Gaivina, regeneruoja ir tonizuoja odą, ypač po skutimosi. 

Kodas
I 888
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

ARBATMEDŽIO TONIKAS su manuka ir rozalina – kasdienei odos priežiūrai skirta priemonė, organiškai papildanti ir praturtinanti VIVASAN produkcijos ARBATMEDŽIO liniją. Kadangi mūsų veidas kiekvieną dieną patiria aplinkos kenksmingą veikimą ir neturi tokios apsaugos, kurią kūnui teikia drabužiai ir avalynė, todėl mes privalome rūpestingai prižiūrėti savo veido odą, ją švarinti ir saugoti nuo visko, kas jai kenkia. ARBATMEDŽIO TONIKAS su manuka ir rozalina kaip tik ir suteikia priežiūros, valymo ir apsaugos galimybes. Tai šiuolaikiškas „trifazis“ produktas, kuris net vieną kartą panaudotas suteikia trigubą poveikį ir aiškiai pastebimą rezultatą.

Pirmiausia – giluminis valymas, švarinantis odą nuo teršalų: suodžių, visokių paišų, transporto, gamybos išmetamųjų dujų ir pan., nuvalantis riebalų ir prakaito liaukų išskyras. Jeigu nepašalintume minėtų kenksmingų medžiagų, tai atsirastų odos uždegimų, sudirgimų, alerginių reakcijų ir net apsauginio rūgštinio odos sluoksnio pažeidimų, žodžiu, visko, kas atveria kelią odos susirgimams ir infekcijoms. Tonikas normalizuoja riebalų liaukų sekreciją, valo ir sutraukia odos poras.

Labai svarbi kiekvienam iš mūsų yra šio toniko teikiama odą puoselėjanti priežiūra su gydomuoju efektu. Tai aktyviųjų komponentų – eterinių aliejų, hamamelio ir kitų odai teikiamas antibakterinis, dezinfekuojamasis ir raminamasis poveikis, visų odos funkcijų harmonizavimas, be abejo, nesukeliant odos dirglumo. Mirtenių (rozalinų) aliejus ramina odą. Toniko sudėtyje esantis reikiamas kiekis drėkinamųjų substancijų (sorbitolis, glicerinas, pentilenglikolis) sušvelnina spirito lietimąsi ir padidina odos pojūčių komfortortą.

ARBATMEDŽIO TONIKAS su manuka ir rozalina aktyvina odos regeneraciją, gerina struktūrą ir vaizdą, šalina spuogus, pūlinukus, uždegimo ir dirglumo požymius, tonizuoja odą.

Taip pat svarbus aspektas – aktyvi odos apsauga. Toniko  pH – 4,5-5,5. Jis atkuria ir sustiprina natūralų odos rūgštinį sluoksnelį, užtikrinantį visapusišką ir patikimą odos apsaugą.

Arbatmedžio, manukos ir mirtenių (rozalinos) eterinių aliejų kompozicija veikia antiuždegimiškai, baktericidiškai ir fungicidiškai, ramina odą, šalina paraudimus, dirglumą, uždegimą, dezinfekuoja ir gydo problemišką odą, gerina kraujo mikrocirkuliaciją.  Mirtenių (rozalinų) aliejus pasižymi ypač dideliu antimikrobiniu aktyvumu.

Arbatmedžio, manukos ir mirtenio (rozalinų) eteriniai aliejai. (Apie jų savybes skaitykite skyriaus pradžioje.)

Levandų eterinis aliejus slopina odos uždegimus, sukeliamus tokių susirgimų, kaip žvynelinė, egzema ir kitos dermatito formos, aktyvina odos mikrotraumų gijimą.

Hamamelių ekstraktas pasižymi antiuždegiminiu ir sutraukiamuoju veikimu, padeda sutraukti ir sumažinti odos porų ir riebalų liaukų kanalėlių spindį, mažina riebalų išsiskyrimą. Hamamelių ekstraktas puikiai tonizuoja odą.

Glicerinas  į toniko sudėtį įeina kaip minkštinamoji ir drėkinamoji priemonė, gerina odos tamprumą ir elastingumą. Šalina nemalonų odos tempimo ir sausumo pojūtį, saugo ją nuo kenksmingų aplinkos sąlygų. 

Sorbitolis, propilenglikolis – drėkikliai. Reguliuoja odos dangalų vandens balansą, sukuria odos apsauginę plėvelę, saugo ją nuo išsausėjimo, suteikia jai ypatingo minkštumo ir elastingumo.

ARBATMEDŽIO TONIKAS su manuka ir rozalina tinka  įvairaus amžiaus vartotojams, tačiau labiausiai –  paaugliams, turintiems odos problemų, nes tonikas greitai pašalina juvenylinius odos išbėrimus. Idealiai tinka kombinuotai, riebiai ir problemiškai odai. Gaivina, dezinfekuoja, regeneruoja ir tonizuoja odą, tai jaučiama visada, o ypač – po skutimosi. Toniko sudėtyje nėra konservantų.

Naudojimas: Ryte ir vakare vatos tamponėliu tepti švarią veido ir kūno odą. 

Sudėtis: Arbatmedžio, manukos ir mirtenių (rozalinų), levandų eteriniai aliejai, hamamelio ekstraktas, glicerinas, sorbitolis, propilenglikolis, den. spiritas.

Be parabenų.

 Arbatmedžio aliejus su manukos, kanukos ir/arba rozalinos (mirtenių) eteriniais aliejais, kiti produktai, kurių pagrindą sudaro šių aliejų kompozicijos, – patikimos ir efektyvios plataus veikimo spektro priemonės, neturinčios kontraindikacijų. Sumaniai naudojamos jos dažnai padeda sulaukti pageidaujamo rezultato net tokiais atvejais, kai dabartinė medicina nebegali padėti!