Arbatmedžio aliejus

20,25 EUR
Su PVM

ARBATMEDŽIO eterinis aliejus su manuka ir kanuka

Stipri dezinfekuojamoji ir priešuždegiminė priemonė. Naikina grybelinius odos pažeidimus, karpas, egzemą, niežulį. Mažina dėl vabzdžių įgėlimo atsiradusius patinimus, odos uždegimą ir dirglumą.

Padeda gydant žaizdas ir nudegimus, tinka problemiškai odai. Naikina herpesą ir urogenitalinės sistemos infekcijas. Tinka gydantis nuo hemorojaus ir dedervinių. Užkerta kelią navikams. Rekomenduojamas nuo karieso ir dantenų uždegimo. Stiprina plaukus, efektyviai veikiagydantis nuo pedikuliozės. 

Kodas
E 117
Grynasis kiekis
10 ml
Kiekis

Unikalus VIVASAN kompanijos sukurtas produktas – daugkartinio valymo eterinis arbatmedžio aliejus su manukos ir kanukos eteriniais aliejais. (Apie jų savybes plačiau skaitykite  skyriaus pradžioje.)

Manukos ir kanukos eterinių aliejų kompozicija su arbatmedžio eteriniu aliejumi yra  gerokai pranašesnė už gryną arbatmedžio eterinį aliejų, nes keliskart didina veikimo efektyvumą ir slopina arbatmedžio eterinio aliejaus skleidžiamą „ligoninės“ dvelksmą.

VIVASAN kompanijos Arbatmedžio aliejus su manuka ir kanuka veikia kaip plataus spektro antibiotikas. Tai efektyvi antivirusinė ir priešgrybelinė priemonė. Pasižymi priešuždegiminėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis, šalina alergines reakcijas, efektyviai veikia stafilokokus ir streptokokus.

Pagrindiniai parodymai, dėl kurių naudotinas Arbatmedžio aliejus su manuka ir kanuka – įvairūs odos susirgimai ir infekcijos, nes jis švarina, dezinfekuoja žaizdas, ramina nudegimų skausmą, padeda užgydyti įpjovimus, sumušimus ir kitaip traumuotą odą, šalina grybelinius odos pažeidimus, egzemą, niežulį, patinimus dėl vabzdžių įgėlimo, ramina alergines reakcijas, padeda atsikratyti karpų, užgydo herpes viruso sukeltą pūslelinę.

Aliejus prasiskverbia giliai į poodį, gydo problemiškas odos zonas, nekenkdamas sveikoms ląstelėms. Jis praktiškai neturi kontraindikacijų, nesausina odos, net ilgai naudojamas nesukelia dirglumo ir alerginių reakcijų. Juo galima tepti atviras žaizdas. Šis aliejus stiprina imunitetą ir apsaugo nuo su peršalimu siejamų ir kitų infekcinių susirgimų.Aliejų galima naudoti patalpų erdvės dezinfekcijai ir dezinsekcijai (vabzdžių atgrasymui).

Kadangi aliejuje yra daug terpineno, jis palankiai veikia žmogaus psichoemocinę būklę, išsekintos nervų sistemos atveju padeda atgauti jėgas. Kanukos aliejus slopina įtampą. Palankiai veikia žmogaus biologinę energiją: saugo nuo išorės agresyvios energijos, reguliuoja psichoemocinę būklę, ramina nervus, padeda sutelkti dėmesį.

 Naudojimas:

• Garintuvas: 3-5 lašai + 3 lašai citrinų et. aliejaus (persišaldymas, gripas, patalpų erdvės dezinfekcija, dėmesio sutelkimas).

• Aromatinė vonia: 5 lašai gryno produkto arba sumaišyto su kitais eteriniais aliejais ( odos susirgimai, neurodermitas, žvynelinė ).

• Aromato medalionas: 2-3 lašai į specialų medalioną (su persišaldymu siejamų ligų profilaktika, dėmesio sutelkimas).

• Masažas: 5-10 lašų į 10 ml masažinio aliejaus (raumenų skausmai dėl fizinio krūvio, sąnarių ligos, skausmų malšinimas).

• Įtrynimai: 7-8 lašai į 10 g pagrindo (sąnarių skausmai, miozitaai, neuralgijos).

• Kojų vonelė: 5 lašai + 2 nubraukti arbatiniai šaukšteliai VVIVASAN „Druskos kojų vonelėms“ (grybelis, patinimai, „šaltų kojų“ sindromas).

• Aplikacijos: 10 lašų + 1 valgomasis šaukštas vandens (pjautinės ir kt. atviros žaizdos), 3-5 lašai + 10 ml spirito (pėdų grybelis), 1 lašas ant pažeistos vietos (herpes, karpos, vabzdžių įgėlimai); tamponas su 2-3 lašais neskiesto aliejaus (furunkulai, pūliniai), tamponas su 2-3 lašais praskiesto aliejaus (hemorojus, makšties uždegimas). Dedervinių pūsleles tepti neskiestu aliejumi.

• Skalavimas: 3-6 lašai į stiklinę vandens (tonzilitas, stomatitas, parodontozė).

• Šampūnų praturtinimas: 3-5 lašai į 10 g šampūno (profilaktika pleiskanų, plaukų slinkimo, pedikuliozės ).

Dėmesio! Patepus odą grynu aliejumi galima natūrali 2-3 min. reakcija – nestipraus kaitinimo pojūtis. Tai natūrali reakcija. Nenudegina net patekęs ant gleivinės

Perspėjimas:  Nevartokite, jei padidėjęs jautrumas kuriai nors produkto sudedamajai daliai.  

Sudėtis: arbatmedžio, kanukos ir manukos eteriniai aliejai.