Mieli svečiai,

sukūrėme šią svetainę pirmiausia tam, kad jūs visi kuo daugiau žinotumėt apie VIVASAN prekinį ženklą ir platinamus produktus. Kas juos seniai vartoja, jau žino jų vertę ir poveikį sveikatai. Tačiau dar daug kam tiesiog trūksta platesnės informacijos.

Kaip mes galime bendradarbiauti?

Pačiais įvairiausiais būdais.

PIRMIAUSIA, mes labai norėtume jus pasikviesti tiesiog į svečius - į VIVASAN atstovybę, kurios rekvizitus matote pirmajame puslapyje. Mes dažnai rengiame seminarus, paskaitas, pokalbius apie sveiką gyvenseną, apie tai, ko trūksta žmogui, kad jis geriau jaustųsi, kad jo neužkluptų neprašytos negalios, kad dar jaunystėje išmoktume sustabdyti laiką – ir išsaugoti grožį.

Kas gi yra kūno grožis? 

Žinoma, tai ne modelių agentūros primesti standartai – 90x60x90.

Tikras grožis – tai spindėjimas sveikata. Jei jūsų odai to trūksta – tai net klasikiniai grožio standartai nepaslėps vidinių negerų procesų. Oda – tai ne kažkas, kas mus aptempia ir palaiko formą. Oda - tai organas, per kurį galime pamaitinti, palepinti visą organizmą. Todėl svarbu žinoti, kuo maitiname savo odą. VIVASAN odos priemonės neturi kenksmingų priedų, vadinamų „parabenų“ (kenksmingų sveikatai cheminių junginių). Visi VIVASAN grožio ir sveiktos produktai pagaminti iš ekologinės žaliavos. Nėra net prasmės tai įrodinėti, - VIVASAN produkcija seniai pripažinta ne tik Europos šalyse, bet ir Rytuose. Štai kodėl pravartu su mumis draugauti, kad mes padėtume jums pasirinkti tai, kas jums ir tik jums asmeniškai geriausiai tinka. Jūs žinote, kad grožis ir sveikata visada eina kartu.

Mes norėtume jums pasiūlyti nuolaidų kortelę, kuri suteiks jums ilgalaikę galimybę visada įsigyti pageidaujamą produktą ženkliai sumažintomis kainomis.

VIVSASAN kolektyvas dažnai rengia visokias akcijas ir mėgsta linksmus svečius. Todėl kviečiame: draugaukime. Mes esame dėkingi ir mėgstame dalintis viskuo, kas mūsų galioje ir valioje. Rimtiems ir atsakingiems žmonėms mes siūlome puikią galimybę užsidirbti tiek, kad VIVASAN produktus galėtumėte vartoti nieko papildomai nemokėdami.

Kaip? Kokiu būdu?

Visi mūsų siūlomi bendradarbiavimo būdai yra legalūs ir jūsų nepasunkintų. Jeigu jus, iš tikrųjų, tai domina, - parašykite mums. Tik tiek tereikia, ir viską jums paaiškinsime asmeniškai. Dar daugiau – jūs galite patys platinti VIVASAN produktus visoje Lietuvoje. Tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Čia svarbus tik jūsų ryžtas, atsakomybė ir...pirmyn. 

Taigi, PIRMIAUSIA, mes kviečiame JUS į svečius.

Susipažinę, padraugavę tikrai surasime būdus visokeriopam bendradarbiavimui.

Jau ruduo . Šis metų laikas verčia rūpintis sveikata ir grožiu. Tad nedelskite.

Kiekvieną ketvirtadienį 17:30 val., mūsų ofise vyksta produkcijos prezentacijos ir įdomios paskaitos, kviečiame dalyvauti !!!!!!!

Laukiame! Rašykite, skambinkite.