Šilko kaukė

14,37 EUR
Su PVM

Naudojama visų tipų plaukų nuolatinei priežiūrai. Su sorų ekstraktu, šilko proteinais, vitaminu B5, biotinu. Ypač rekomenduojama labai pažeistiems plaukams. Šilko proteinai užtikrina plaukų regeneraciją, sunormina jų hidrobalansą. Nuolat ją naudojant atsinaujina plaukų ir galvos odos struktūra. Kaukė apsaugo plaukus nuo agresyvaus balinamųjų priemonių ir UV (ultravioletinių) spindulių veikimo. Į kaukės sudėtį įeina kondicionavimo ir antistatinės medžiagos.

Kodas
C 46
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

ŠILKO KAUKĖ plaukams SanoTint

Plaukų priežiūros programos beveik visada rekomenduoja naudoti specialius šampūnus ir balzamus. Tačiau, jei plaukai stipriai pažeisti (UV spinduliai, dažnas šviesinimas ir dažymas, cheminis ir terminis poveikis ir t.t.), to nepakanka. Būtina papildomai naudoti plaukų kaukes, turinčias gydomųjų ir regeneracinių savybių. Tokios kaukės ne tik visapusiškai atkuria pažeistų plaukų struktūrą, bet ir apsaugo juos nuo agresyvios aplinkos įtakos. Pastoviai naudojant kaukę,  plaukai visada bus sveiki ir gyvybingi.

Aktyvusis Šilko kaukės visų tipų plaukams pagrindas – sorų ekstraktas ir šilko proteinas. Sorų ekstrakte daug aminorūgščių, vitaminų (A, B1,  B5, PP, pantoteno rūgštis), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si), kurie užima lemiamą poziciją, užtikrinant galvos odos ir plaukų svogūnėlių medžiagų apykaitą. Sorų ekstrakte esantis ypatingas komponentas – silicio rūgštis užtikrina plaukų restruktūrizacijos ir stiprinimo procesus. Sorų ekstraktas efektyviai gerina odos ir plaukų struktūrą, šalina išsausėjimą, išsaugo natūralią drėgmę, gerina bendrą odos ir plaukų būklę. Šilko proteinas padengia odos ir plaukų paviršių, tuo atstatydamas jų struktūrą bei palaikydamas  drėgmės balansą.

Svarbios ir veiksmingos kaukės sudėtinės dalys – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas. Pantenolis reguliuoja odos medžiagų apykaitą, veikia priešuždegimiškai, padeda pašalinti odos ir plaukų defektus, gerina odos kraujotaką, stabilizuoja hidrobalansą, palaiko natūralų plaukų drėgnumą ir suteikia jiems purumo. Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą, pasižymi stipriu priešseborėjiniu poveikiu.

Ne mažiau svarbi yra pieno rūgštis. Ji padeda atsisluoksniuoti negyviems epitelio audiniams, didina odos plastiškumą ir tamprumą. Be to, pieno rūgštis drėkina odą ir reguliuoja jos rūgštingumą (pH). 

Plaukų kaukės sudėtyje yra  silikonų grupės medžiagų. Tai sintetiniai lipidai amodimetikonas, dimetikonas, dimetikonolas, kurie plonu sluoksniu padengia plaukus ir atstato jų pažeistą struktūrą, saugo nuo nešvarumų.

Amodimetikonas palengvina šukuosenos formavimą, kondicionuojamoji medžiaga dimetikonas padeda  tinkamai prižiūrėti plaukus,  dimetikonolas  pagyvina jų  spalvą ir suteikia natūralaus blizgesio, palengvina drėgnų plaukų šukavimą ir sausų plaukų šukuosenos formavimą.

Ciklopentasiloksanas  papildo silikonų poveikį.  Jis stabdo plaukų, ypač jų galiukų,  skilinėjimą.

Izopropilstearatas  – plaukus minkštinanti ir juos sutepanti priemonė Papildo lipidų atsargas, naikina defektus, atsiradusius atsisluoksniavus epiteliui, apsaugo nuo transepiderminio  vandens praradimo.

DEA kokamidas   – putų stabilizatorius.

Polisorbatas 80 – emulgatorius ir geras soliubilizatorius bei putojimą slopinanti priemonė su drėkinamuoju poveikiu. 

Cetrimoniumchloridas – antistatikas su  emulgatoriaus, surfaktanto ir plaukų drėkiklio savybėmis.

Cetearilo spiritas – minkštinamųjų savybių turinti struktūrinė kaukės sudedamoji dalis.

Antibakteriniai komponentai, kurių pagrindą sudaro parabenai, patikimai apsaugo kaukę nuo  neigiamo bakterijų ir grybelių poveikio.

Reguliarus Šilko kaukės plaukams naudojimas atkuria plaukų struktūrą, užtikrina jų apsaugą nuo kenksmingų veiksnių, palengvina plaukų priežiūrą. Žymiai pagerėja plaukų savybės ir išvaizda.    

Naudojimas: Šampūnu išplautus ir truputį nusausintus plaukus ištepti nedideliu kaukės preparato kiekiu (10 ml), tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį ir palikti veikti. Po kelių minučių plaukus išplauti šiltu vandeniu ir išdžiovinti. 

Sudėtis:  sorų ekstraktas, kalcio pantotenatas, biotinas, vanduo, cetearilo spiritas, DEA kokamidas, cetrimoniumchloridas, ciklopentasiloksanas, amodimetikonas, kvapiosios medžiagos, dimetikonas,  pieno rūgštis, antibakterinės medžiagos.