Avokadų aliejus

27,46 EUR
Su PVM

Tai „grožio aliejus“ su vitaminais A, B, D, E ir lecitinu normalios, sausos ir vystančios veido ir kūno odos priežiūrai.

Stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitos odoje procesus. Idealiai tinka masažams su eteriniais aliejais. Apsaugo nuo UV (ultravioletinių spindulių), turi antioksidacinių ir regeneruojamųjų savybių. Padeda gydant odos uždegimus, egzemas, išbėrimus, žaizdeles.

Kodas
E 110
Grynasis kiekis
50 ml
Kiekis

Amerikinės persėjos (Persea Americana) vaisiai – AVOKADAI. Jų tėvynė – Meksika. Manoma, kad dabartinis avokadų pavadinimas yra kilęs iš actekų kalbos. Šie vaisiai auginami tropiniuose miškuose Meksikoje (čia jie vadinami aligatoriaus kriauše, sviestine kriauše), Centrinėje Amerikoje, Pietų Afrikoje, Ispanijoje ir Izraelyje. 1953 m. ispanai iš Meksikos atvežė avokadų į Europą, bet čia jie išpopuliarėjo tik 19-o amžiaus viduryje. 

Meksikos ir Arizonos genčių moterys nuo senų laikų tradiciškai avokadų aliejų naudojo kaip „grožio aliejų“. VIVASAN kompanijos avokadų aliejus pasižymi aukšta kokybe. Tai 100% natūralus aliejus, kuris naudojamas kaip masažinis (bazinis). Avokadų aliejus gaminamas šalto spaudimo būdu iš džiovintų vaisių minkštimo. Jame daug lecitino, vitaminų A, B, D, E, H ir K, palmitino rūgšties ir sočiųjų bei mononesočiųjų riebalų rūgščių. Aliejus ilgai negenda. 

Kadangi šio aliejaus riebalai savo struktūra yra artimi žmogaus odos paviršiaus riebalams, tai jie gerai įsiskverbia į odą, nepalikdami nemalonių riebalų pėdsakų jos paviršiuje. Ypatingai švelnios konsistencijos avokadų aliejus minkština odą ir gali būti naudojamas kasdienei odos priežiūrai – ypač tinka sausai, šerpetotai ir vystančiai odai. Gerai įsiskverbia į audinius.

Avokadų aliejus gali būti naudojamas grynas arba maišomas santykiu 1:1 su kitais augaliniais aliejais, arba kaip pagrindas eteriniams aliejams įterpti.

 Rekomenduojama naudoti:

• jei oda sausa, vystanti ir raukšlėta;

• odos vientisumui atkurti po smulkių traumų, uždegimų, išsausėjimo;

• plaukų, ypač dažytų, priežiūrai;

• nagų stiprinimui ir augimui gerinti bei nagų volelio uždegimui slopinti;

• vaikų odos priežiūrai;

• atsiradus dantenų kraujavimui, uždegimui, parodontozės atveju;

• odos elastingumui atgauti arba siekiant atsikratyti celiulito;

Naudojimo būdai: 

Kosmetikos priemonių įsodrinimas. Į 10 g kremo (10 ml toniko, arba losjono) įlašinti 10 lašų avokadų aliejaus. Palankiai veikia odą.

Plaukų priežiūra. Įtrinti galvos odą grynu aliejumi, palaikyti 2 valandas ir išplauti galvą.  Į 100 ml šampūno ar plaukų balzamo įpilti 7–10 ml avokadų aliejaus. Šalina plaukų trapumą, skeldėjimą, suteikia jiems natūralaus žvilgesio.

Masažas. Grynas avokadų aliejus arba įsodrintas eteriniais aliejais: į 1–2 valgomuosius šaukštus pagrindo įlašinti po 2–3 lašus snapučių (pelargonijų), kadagių, citrinų ir pankolių eterinių aliejų arba levandų, rozmarinų ir eukaliptų eterinių aliejų. Naudoti kas antrą dieną sudiržusiai ar celiulito pažeistai odai masažuoti. Gerina slydimą, sušildo ir sustiprina terapinį masažo poveikį.

Kaukės, aplikacijos. Avokadų aliejus naudojamas arba grynas, arba kartu su kitais augaliniais aliejais (1:1), arba kaip įvairių eterinių aliejų pagrindas. Į 1 valgomąjį šaukštą avokadų aliejaus (pagrindo) įlašinti 1–2 lašus eterinio apelsinų aliejaus. Šis mišinys naudingas sausai, vystančiai, suglebusiai ar pažeistai odai atgaivinti, raukšlėms aplink akis išlyginti. Aliejaus mišiniu sumirkytos servetėlės 15–30 minučių 1–2 kartus per dieną dedamos ant problemiškų odos plotelių. Jau po 3–5 tokių procedūrų atgaunamas odos vientisumas, ji tampa stangresnė, sveikesnė ir gaivesnė, išsilygina raukšlės.

Trynimai. Po saulės vonių, dušo, pirties, saunos aliejumi tepti drėgną odą. Poveikiui sustiprinti įlašinkite 5 levandų aliejaus lašus į 10 ml avokadų aliejaus.

Dantenų aplikacijos. Naudoti gryną avokadų aliejų arba mišinį su kitais aliejais (1:1), arba į 1 valgomąjį šaukštą pagrindo įlašinti 1–2 lašus eterinio aliejaus ar eterinių aliejų kompozicijų: apelsinų, levandų ir arbatmedžio (1:1:1). Sumirkytą vienu iš minėtų mišinių vatos ar marlės tamponą dėti 1–2 kartus per dieną 15–20 minučių ant uždegimo apimtų dantenų.

Nagų priežiūra. Naudoti gryną avokadų aliejų arba mišinį (1:1) su vienu iš augalinių aliejų, arba į 1 valgomąjį šaukštą pagrindo įlašinti 2–3 lašus citrinų, eukaliptų ir levandų , arba rozmarinų ir pačiulių, arba čiobrelių ir levandų eterinių aliejų. Kasdien tepti aliejumi ar jo mišiniais nagus,  odelę apie nagus ir 15–20 minučių švelniai masažuoti. Šią procedūrą rekomenduojama daryti kaskart prieš laku padengiant nagus.