Sąnarių gelis P. C. 28

26,10 EUR
Su PVM

Gelis su midijų, šliaužiančiųjų inkaruočių (martinijų), arnikų, beržų ekstraktais ir citrinų, apelsinų, mėtų, levandų bei čiobrelių eteriniais aliejais.

Greitai malšina įvairios kilmės skausmus, ramina sąnarių, raumenų uždegimus, mažina pabrinkimus ir neuralgijas, padeda atsiradus bendram ar lokaliniam nuovargiui. Gerina sąnarių lankstumą. Dezinfekuoja, tonizuoja ir maitina odą, gerina kraujotaką, apsaugo nuo UV (ultravioletinių) spindulių.

Kodas
C 31
Grynasis kiekis
125 ml
Kiekis

Unikalus, greitai veikiantis gelis P.C. 28 malšina sąnarių skausmus ir palankiai veikia raumenų, nervų uždegimus, šalina stresą, vietinį ir bendrą nuovargį, gerina savijautą. Gelyje esantys aktyvieji komponentai padeda žmonėms, sergantiems atramos-judėjimo ir nervų sistemos susirgimais.

Šliaužiančiojo inkaruočio (kvapiosios martinijos, „velnio nago“) ekstraktas mažina patinimus, šalina uždegimus, malšina sąnarių skausmus ir gerina jų judrumą. Drėkinamojo poveikio polisacharidai (glikozaminoglikanai) kartu su arnikų ekstraktu stimuliuoja odos kraujotaką, šalina kraujosruvas. Beržų ekstraktas, turintis valomųjų ir liftingo savybių, tuo pat metu patikimai šalina toksinus. Midijų ekstraktas turtingas amino rūgštimis, riebalų rūgštimis Omega-3 ir mikroelementais. Jis maitina ir atjaunina odą, saugo ją nuo jonizuojančio, radioaktyvaus spinduliavimo ir UV (ultravioletinių) spindulių. Raudonųjų dumblių ekstraktas padeda gydyti nudegimus. Mėtų eterinis aliejus tonizuoja ir gaivina. Citrinų eterinis aliejus, veikiantis kaip tonizuojantis balzamas, turi antiseptinių savybių ir skatina pažeistos odos gijimą. Čiobrelių eterinis aliejus reguliuoja odos riebalinių liaukų funkciją. Levandų eterinis aliejus žinomas savo antiseptinėmis ir valomosiomis savybėmis. Apelsinų eterinis aliejus pasižymi antiseptinėmis ir raminamosiomis savybėmis, maitina odą. 

 Gelis P.C. 28 naudojamas, jei vargina:

·        artritai, artrozės, artroziniai artritai, stuburo osteochondrozė;

·        sąnarių uždegimai dėl reumato ir podagros;

·        ankilozinė spondiloartrozė (Bechterevo liga);

·        pneumonija, bronchitas, eksudacinis pleuritas;

·        kraujosruvos, galūnių skausmai ir traukuliai;

·        „šaltų kojų“ sindromas, neuralgijos, radikulitai, liumbago, išialgija;

·        įtampa, lėtinio nuovargio sindromas;

·        minkštųjų audinių sportinės ir kitos traumos, miozitai (raumenų uždegimai).

Veikliosios medžiagos:  Arnikų ekstraktas, beržų ekstraktas, Naujosios Zelandijos midijų ekstraktas, šliaužiančiojo inkaruočio (martinijos) ekstraktas, mėtų, citrinų, raudonojo čiobrelio, levandų, saldžiųjų apelsinų eteriniai aliejai, polisacharidai (glikozaminoglikanai).

Naudojimas: Skaudamas kūno vietas įtrinti švelniai masažuojant 2-3 kartus per dieną.