Normalių plaukų šampūnas

15,73 EUR
Su PVM

Šampūnas, kurio pagrindą sudaro gydomųjų žolelių ekstraktai, švelniai ir tausojamai plauna normalaus riebumo plaukus. Specialiai sudaryta kompozicija iš sorų, dedešvų, saldymedžio ir gysločių ekstraktų užtikrina drėkinamąjį ir apsauginį efektą, švelniai išplauna plaukus ir pašalina galvos odos nešvarumus, palaiko riebio ir drėgmės balansą. Asiūklių ekstraktas aprūpina plaukus mineralais, jo veikiami plaukai tampa elastingi ir glotnūs. Ožragė veikia priešuždegimiškai, suteikia plaukams tamprumo.

Kodas
C 41
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

Normalių plaukų šampūno SanoTint sudėtyje yra visi komponentai, reikalingi kokybiškai ir efektyviai plaukų ir galvos odos priežiūrai. Nesukelia neigiamų reakcijų.

Šampūno sudėtyje esantys sorų ir apynių ekstraktai užtikrina efektyvią plaukų priežiūrą, juos stiprina ir palaiko gyvybingumą. Sorų ekstraktas turi daug  aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si), kurie yra ypač svarbūs normaliems  odos ir plaukų svogūnėlių apykaitos procesams palaikyti.

Normalių plaukų šampūnas – tai kokybiška priemonė, atitinkanti visus šiuolaikinius reikalavimus, keliamus gydomajai kosmetikai. Jame yra visi būtini ingredientai, kad veiksmingai ir švelniai galėtume nuplauti odos ir plaukų nešvarumus, kokybiškai prižiūrėti odą ir plaukus, apsaugoti nuo pleiskanojimo ir sudirginimo, nuolat palaikyti normalią plaukų ir odos struktūrą, užtikrinti  apsauginį, drėkinamąjį ir kondicionuojamąjį poveikį.  Reguliarus šio šampūno naudojimas padės sumažinti nepalankų aplinkos poveikį. Plaukai taps stiprūs, sveiki, žvilgūs, lengvai šukuojami ir formuojami.

Šampūnas gali būti naudojamas normalių plaukų plovimui, turint jautrią odą, atsiradus galvos odos niežėjimui, gydantis nuo seborėjos, žvynelinės, neurodermitų.  

Sudėtis:  Sorų ekstraktas, apyniai, kalcio pantotenatas, biotinas, hidrolizuotas kviečių proteinas, polisorbatas 80, pieno rūgštis, vanduo, kokomidopropilbetainas, kokamidas DEA, natrio sulfato lauretas, natrio chloridas, propilenglikolis, izopropilo stearatas,  tallouamfopolikarboksiglicinatas, polikvaterniumas-22, metilparabenas, fenoksietanolis, butilparabenas, etilparabenas, propilparabenas,  kvapiosios medžiagos.

Silicio rūgštis – ypatingas sorų ekstrakto komponentas. Jis užtikrina plaukų restruktūrizaciją, juos stiprina.

Sorų ekstraktas gerina odos ir plaukų būklę, saugo nuo išsausėjimo, atkuria pažeistą struktūrą, išsaugo drėgmę, stabdo plaukų slinkimą.

Apynių ekstraktas šalina pleiskanojimą, stiprina plaukus, veikia priešuždegimiškai, gydo pažeidimus. Jis plačiai taikomas nuo alerginės kilmės odos susirgimų. Apynių ekstraktas šio šampūno sudėtyje turi profilaktinę ir gydomąją paskirtį. Vartojant šampūną su apynių ekstraktu oda tampa švelni ir elastinga, o plaukai – gyvybingi, minkšti ir lengvai šukuojami. Juos lengva tvarkyti, daryti šukuosenas.

Šampūno sudėtyje yra du svarbūs komponentai – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas.

Pantenolis reguliuoja odos medžiagų apykaitą, pasižymi priešuždegiminiu veikimu, šalina odos ir plaukų defektus. Jis gerina odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, gerina plaukų kokybę, didina jų apimtį. 

Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, stabdo jų slinkimą ir polinkį skilinėti, gerina augimą, pasižymi antiseborėjiniu poveikiu.

Pieno rūgštis užtikrina saugų odos atsisluoksniavimą, jos regeneravimąsi ir ląstelių atsinaujinimą. Pieno rūgštis drėkina odą ir reguliuoja šampūno pH (rūgštingumą).

Mes žinome, kad visų šampūnų svarbiausia sudedamoji dalis yra plaunamoji medžiaga, todėl šio ir kitų šampūnų sudėtyje yra hidrolizuoto kviečių proteino, kuris apsaugo odą ir plaukus nuo neigiamo ploviklio poveikio ir aktyvina odos ląstelių regeneraciją.

Normalų odos ir plaukų drėgnumą sėkmingai išsaugoja viena iš efektyviausių drėgnumą palaikančių medžiagų – propilenglikolis. Jis stabilizuoja šampūno emulsijos fazę, gerina jo sklidimo savybes ir maloniai nuteikia vartotoją. Tai geras ir odos nedirginantis nešvarumų tirpiklis. Medžiaga netoksiška! 

Kondicionuojamasis priedas polikvaterniumas-22 saugo galvos odą nuo išsausėjimo ir niežėjimo, o plaukus – nuo skilinėjimo ir elektrinimosi.

Tallouamfopolikarboksiglicinatas – surfaktantas, pasižymintis antistatiniu poveikiu.

Izopropilstearatas – odą minkštinanti priemonė, pasiliekanti ant dalinai atsisluoksniavusios odos ląsteliniu lygmeniu. Ši medžiaga gerina odos būklę, papildydama odos lipidų kiekį ir atlikdama sutepimo funkciją. Apsaugo nuo drėgmės trūkumo. 

Švelnus ir nedirginantis plaunamasis efektas pasiekiamas dėka plaunamųjų tenzidų, išgautų iš kokoso aliejaus – natrio sulfato laureto ir kokomidopropilbetaino, kurie pasižymi švelniu muilinamuoju poveikiu. Šių medžiagų visada dedami į šampūnus, skirtus kasdieniniam vartojimui, nes jos apsaugo odą ir gleivines nuo dirginimo.

Kokamidas DEA – putų stabilizatorius.

Polisorbitas 80 – emulgatorius, kartu ir geras soliubilizatorius, nugesinantis putas, pasižymintis sutraukiamuoju ir drėkinamuoju veikimu.