Šampūnas nuo pleiskanų

15,73 EUR
Su PVM

Šampūnas, kurio pagrindą sudaro gydomųjų žolelių ekstraktai, šalina pleiskanas ir apsaugo odą nuo jų susidarymo. Hamamelis ir vaistinė alpinija reguliuoja riebalų liaukų veiklą. Kompozicija su ąžuolo ir mėlynių ekstraktais aktyvina galvos odos kraujotaką, slopina jos dirglumą. Turi antioksidantinių ir priešgrybelinių savybių. Sorų, baltųjų ratanijų, graikinių ir paprastųjų miško riešutų ekstraktai pasižymi švarinamuoju ir raminamuoju veikimu, stiprina plaukus, suteikia jiems tamprumo ir blizgesio, didina apimtį.

Kodas
C 43
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

Pastaraisiais metais kosmetinių firmų specialistai cinko piritiono  pagrindu sukūrė šampūną, kuris ir šalina pleiskanas, ir neleidžia joms susidaryti.  Kuriant naują SanoTint šampūną nuo pleiskanų pavyko pasiekti optimalų jo aktyviųjų medžiagų – išorinio veikimo, drėkinamųjų, kondicionuojamųjų, maitinamųjų, apsauginių ir kitų ne mažiau svarbių komponentų santykį,  užtikrinantį puikią šios priemonės kokybę.   

Šampūną rekomenduojama naudoti, jei niežti ir pleiskanoja galvos oda, vargina sausoji seborėja, žvynelinė, neurodermitas. 

Šampūnas nuo pleiskanų atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus, keliamus gydomosios kosmetikos priemonėms. Jo komponentai švelniai pašalina odos ir plaukų nešvarumus, pleiskanas, atkuria pažeistos odos ir plaukų struktūrą, drėkina ir kondicionuoja juos. Nuolat naudojant šį šampūną dingsta pleiskanos, plaukai tampa sveiki ir gyvybingi, žvilgūs ir palankūs pageidaujamai šukuosenai.  

Sudėtis: Sorų ekstraktas, dilgėlių ekstraktas, kalcio pantotenatas, cinko piritionas, pantenolis, tallouamfopolikarboksiglicinatas, hidrolizuotas kviečių proteinas, vanduo, natrio sulfato lauretas, natrio chloridas, kokamidopropilbetainas, kokamidas DEA, propilenglikolis, izopropilo stearatas, glikolio distearatas, kokamidas MEA, polikvaterniumas-22, lauretas-10, pieno rūgštis, biotinas, kvapiosios medžiagos.

Kaip anksčiau buvo minėta, cinko piritionas yra pagrindinis šampūno nuo pleiskanų aktyvusis komponentas. Jis veikia antimikrobiškai ir naikina kenksmingus mikroorganizmus, tačiau natūraliai odos florai nekenkia. Jis žymiai sumažina pleiskanojimą sukeliančio M. Futur grybelio sporų kiekį ir išsaugo normalią odos struktūrą. Cinko piriotinas – netirpus šampūno komponentas, jis nenusiplauna vandeniu, todėl visą laiką tarp galvos plovimų lieka aktyvus. Šampūno sudėtyje esantys sorų ir dilgėlių ekstraktai sustiprina jo teigiamą poveikį.

Sorų ekstraktas turi daug aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Odai ir plaukams labai svarbi yra silicio rūgštis, kuri efektyviai juos stiprina. Sorų ekstraktas gerina odos ir plaukų būklę, atkuria pažeistą jų struktūrą, šalina sausumą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.

Dilgėlių ekstraktas regeneruoja, tonizuoja ir stimuliuoja plaukų struktūras, pasižymi priešuždegiminiu ir gydomuoju veikimu. Veikdami kartu sorų ir dilgėlių ekstraktai šalina odos uždegimus, dirglumą, niežulį, neleidžia susidaryti pleiskanoms, apsaugo nuo plaukų slinkimo.

Šio šampūno sudėtyje yra plaukus ir odą tausojančios plaunamosios medžiagos – iš kokoso aliejaus išgaunamo natrio sulfato laureto, kuris pasižymi švelniai muilinančiomis savybėmis ir nedirgina odos. Siekiant išgauti švelnų plaunamąjį efektą naudojamos ir kitos minkštinamosios substancijos. Tai kokomidopropilbetainas ir lauretas-10. Šios medžiagos nedirgina odos ir yra naudojamos kasdienio vartojimo šampūnų gamybai.

Šampūno sudėtyje yra du svarbūs komponentai – vitaminas B5 (pantenolis) ir biotinas.

Pantenolis yra kofermento A, reguliuojančio odos medžiagų apykaitą, pasižyminčio priešuždegiminiu veikimu, šalinančio odos ir plaukų defektus, sudėtinė dalis. Jis gerina odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, gerina plaukų kokybę, didina jų apimtį. 

Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus, gerina jų augimą, stabdo slinkimą ir polinkį skilinėti, pasižymi aktyviu antiseborėjiniu veikimu.

Ploviklių poveikį švelnina, drėkina ir saugo odą bei plaukus šampūno sudėtyje esantis hidrolizuotas kviečių proteinas, kuris dar skatina odos ląstelių regeneraciją. Pieno rūgštis padeda atsisluoksniuoti odai ir atsinaujinti jos ląstelėms. Drėkina odą, reguliuoja šampūno pH (rūgštingumą).

Odos drėgmės balanso atkūrimo ir plaukų drėgnumo problemą puikiai sprendžia vienas iš pačių efektyviausių drėkiklių propilenglikolis

Kondicionuojamieji priedai – polikvaterniumas-22 ir glikoldistearatas – saugo galvos odą nuo perdžiūvimo ir niežulio, o plaukus – nuo skilinėjimo: atkuria plaukų struktūrą iš vidaus, saugojuos nuo elektrostatinio krūvio. Tallouamfopolikarboksiglicinatas – surfaktantas, pasižymintis antistatiniu veikimu.