Pažeistų plaukų šampūnas

15,73 EUR
Su PVM

Šampūnas skirtas dažnam dažymo, blukinimo, cheminio veikimo, saulės spindulių, sūraus vandens ir pan. pažeistų plaukų plovimui. Veikia tausojamai.

Efektyviai ir švelniai šalina odos ir plaukų nešvarumus, atkuria pažeistą plaukų struktūrą, nes jame esantys sorų, pasiflorų, ramunėlių, kraujažolių, liepų, šlamučių ekstraktai užtikrina drėkinamąjį, tonizuojamąjį ir kondicionuojamąjį efektą. Reguliariai trenkant galvą šiuo šampūnu plaukai atsigauna, tampa minkšti ir švelnūs kaip šilkas, įgauna natūralaus blizgesio, padidėja jų apimtis.

Kodas
C 49
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

Plaukai yra nuolat veikiami agresyvių aplinkos sąlygų – ultravioletinių spindulių, ore esančių kenksmingų medžiagų, užteršto vandens ir pan. Plaukai nukenčia dėl kalcio, silicio, cinko, sieros trūkumo organizme. Be to, dažnos tokios agresyvios procedūros, kaip plaukų šviesinimas, dažymas cheminiais dažais, ilgalaikis cheminis sušukavimas, perdžiovinimas, gali labai pakenkti plaukams. Šie ir kiti neigiami veiksniai pažeidžia plaukų struktūrą, silpnina ir plonina juos. Plaukai pradeda lūžinėti, atrodo nesveikai ir netvarkingai, nes yra pažeisti ir „pavargę“. Tada mūsų plaukams reikalingas dėmesinga priežiūra ir specialios procedūros.

Pažeistų plaukų šampūnas SanoTint turi visų komponentų, būtinų efektyviai tausojamai tokių plaukų priežiūrai. Jį rekomenduojama naudoti, kai pažeista plaukų struktūra po cheminio sušukavimo, dažnų šviesinimo procedūrų, dažų su amoniaku poveikio, karšto lyginimo, džiovinimo fenu ir pan. Šampūnas padeda, jei plaukai slenka arba jus vargina seborėja, žvynelinė, neurodermitas.   

 Plaukų kokybė gerėja veikiant šampūno sudėtyje esančių augalinių preparatų – sorų ir ginkmedžio ekstraktų. Sorų ekstrakte gausu aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač gerai plaukus stiprina jame esanti  silicio rūgštis. Sorų ekstraktas pagerina odos ir plaukų būklę: šalina sausumą, atstato pakenktą struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.

Švelnios plaunamosios medžiagos: natrio sulfato lauretas, kokamidopropilbetainas ir lauretas-10, gaminamos iš kokoso aliejaus, atsargiai ir veiksmingai šalina plaukų nešvarumus. Todėl šampūnas švelniai muilina ir nedirgina odos. Tinka naudoti kasdien. 

Pažeistų plaukų šampūnas švelniai šalina odos ir plaukų nešvarumus, efektyviai atkuria jų struktūrą, užtikrindamas patikimą apsaugą ir drėkinamąjį bei kondicionuojamąjį poveikį. Reguliariai naudojant šį šampūną, plaukai per 2-3 savaites taps sveiki, gyvybingi ir žvilgės, o jūsų šukuosena visada atrodys nepriekaištingai. 

Sudėtis: Sorų ekstraktas, ginkmedžio ekstraktas, pantenolis, hidrolizuotas kviečių proteinas,  kalcio pantotenatas, biotinas, vanduo, natrio sulfato lauretas, kokamidas DEA, kokamidopropilbetainas, natrio chloridas, propilenglikolis, izopropilstearatas, polikvaterniumas-22,     pieno rūgštis, biotinas, antibakteriniai komponentai,   kvapiosios medžiagos. 

Ginkmedžio ekstraktas aktyvina galvos odos kraujotakos mikrocirkuliaciją ir taip gerina metabolinius (medžiagų apykaitos) procesus: plaukų svogūnėliams tenka daugiau deguonies, vitaminų, mineralų ir kitų medžiagų, būtinų susiformuoti ir augti sveikam plaukui. Ginkmedžio ekstraktas tonizuoja ir stimuliuoja galvos odos ląsteles, aktyvina regeneraciją ir sveikimo procesą. Šiame ekstrakte esančios medžiagos užtikrina efektyvią galvos odos ir plaukų priežiūrą, šalina uždegimus, sudirginimą, niežulį, pleiskanas, stabdo plaukų slinkimą.

Provitaminas ir vitaminas B5 (pantenolis, kalcio pantetonatas) reguliuoja odos metabolinius (apykaitos) procesus, veikia andiuždegimiškai, padeda pašalinti odos ir plaukų pažeidimus. Šios medžiagos stimuliuoja odos kraujotaką, užtikrina drėkinamąjį efektą, plaukų purumą, visapusiškai gerina plaukų kokybę. Kalcio pantotenatas stiprina plaukų šaknų struktūrą ir stabdo plaukų slinkimą, apsaugo juos nuo ankstyvo pražilimo. 

Biotinas šalina odos sausumą, pleiskanojimą, stiprina plaukus ir apsaugo juos nuo slinkimo, skilinėjimo, gerina jų augimą, pasižymi aktyviu priešseborėjiniu veikimu. 

Pieno rūgštis yra viena iš alfahidroksilinių (AHA) rūgščių. Ji pasižymi tuo, kad tausojamai skatina odos atsisluoksniavimą, taip sustiprindama odos ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą, kartu drėkina odą ir reguliuoja šampūno pH.

Apsaugomuoju ir atstatomuoju poveikiu pasižymi hidrolizuotas kviečių proteinas, jis švelnina plaunamųjų medžiagų poveikį, drėkina odą ir plaukus, stimuliuoja odos ląstelių regeneracijos procesus. Ne mažiau svarbus ir aktyvus komponentas, aktyviai drėkinantis odą ir plaukus yra propilenglikolis. Jis neturi toksinių medžiagų.

Kondicionuojamasis priedas polikvaterniumas-22 saugo galvos odą nuo išsausėjimo ir niežulio, o plaukus – nuo skilinėjimo, nes atkuria plaukų struktūrą iš vidaus ir apsaugo juos nuo elektrostatinio krūvio.