Dažytų plaukų šampūnas

15,73 EUR
Su PVM

Šampūnas skirtas dažytų ir blukintų plaukų dažnam plovimui ir apsaugai. Šis naujas specialus šampūnas ne tik atkuria dažytų ir išblukintų plaukų pažeistą struktūrą, bet ir apsaugo plaukus, stabiliai palaikydamas spalvą ir atgaivindamas juos kiekvieno galvos trinkimo metu. Guaro dervos dariniai ir bambuko ekstraktas maitina ir drėkina plaukus bei galvos odą. Veikiami vitamino E plaukai įgauna šilko blizgesį ir švelnumą. Sorų ekstraktas, kuriame yra daug silicio rūgšties, suteikia plaukams tamprumo, blizgesio, gyvybingumo, didina jų apimtį.

Kodas
C 48
Grynasis kiekis
200 ml
Kiekis

Naujas SanoTint šampūnas dažytiems ir išblukintiems plaukams ypač tinka dėl to, kad jis ne tik atkuria dažais ir šviesikliais pažeistų plaukų struktūrą, bet ir padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą – kiekvieną kartą, ištrinkus galvą šiuo šampūnu, paryškėja plaukų atspalvis. Šampūnas aktyvina galvos odos kraujotaką, stangrina plaukus, jie tampa blizgantys ir purūs, maloniai kvepia avietėmis. 

Svarbiausi komponentai: sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E ir gumiarabiko lipų dariniai. 

Sorų ekstrakte daug vitaminų ir aminorūgščių, (A, B1, B5, PP, pantoteno rūgšties), mineralų (P, Mg, F, Mn, Si). Ypač svarbi odai ir plaukams yra silicio rūgštis – ji atkuria plaukų struktūrą ir stiprina juos. Šių dviejų svarbių komponentų junginys ženkliai gerina odos ir plaukų būklę, šalina jų sausumą, atkuria pakenktą odos struktūrą, apsaugo plaukus nuo slinkimo.

Sudėtis: Sorų ekstraktas, bambukų ekstraktas, vitaminas E, kokamidpropilobetainas,  kokamidas DEA, vanduo, stiren/akrilatsopolimeras, natrio sulfato lauretas, natrio ir magnio chloridai, propilenglikolis, gumiarabiko lipų dariniai, kvapiosios medžiagos, kokogliukozidas, gliceriloleatas, šlapalas, magnio nitratas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas.

Vitaminas E (tokoferilacetatas, tokoferolis) veikia plaukus drėkinamai, padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą ir, veikdamas kartu su UV filtrais, saugo plaukus ir odą nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Stabdydamas ląstelių membranose esančių riebalų rūgščių oksidavimąsi apsaugo DNR (deoksiribonukleorūgšties) ląsteles nuo laisvųjų radikalų atakų. Spartina mechaniškai ar termiškai pažeistos odos regeneracinius procesus, plaukai ilgiau išlieka nepražilę. Rezultatas: galvos oda tampa atspari žalingų aplinkos faktorių poveikiui, plaukai ilgai išlaiko natūralų blizgesį ir purumą. 

Bambukų ekstraktas, kuriame apstu plaukus stiprinančios silicio rūgšties, yra išgaunamas iš bambuko kamieno (stiebo) viduryje esančios šerdies. Silicis išlygina ir nuo pašalinio poveikio saugo išorinį, žvynelius primenantį, plauko sluoksnį, palaiko reikiamą drėgnumą, maitina ir atkuria pažeistų, suplonėjusių, lūžinėjančių ir trupančių plaukų struktūrą, saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių ir agresyvaus kosmetikos priemonių poveikio. Plaukai atsigauna, gražiai blizga, tampa paslankūs ir ilgai išlieka nepražilę. 

Gumiarabiko lipų dariniai gerina bendrą plaukų būklę ir palaiko drėgmę juose. 

Gliceriloleatas – medžiaga, gerinanti odos būklę, suteikianti jai minkštumo ir švelnumo, palaiko ir prireikus atkuria odos lipidinį (riebalinį) sluoksnį.

kokoso aliejaus gaminamos švelnios plaunamosios medžiagos: natrio sulfato lauretas, kokamidpropilbetainas ir kokogliukozidas atsargiai ir veiksmingai šalina plaukų nešvarumus. Šampūnas švelniai muilina, nedirgina odos ir tinka naudoti kiekvieną dieną. 

Ne mažiau svarbus ir aktyvus komponentas, aktyviai drėkinantis odą ir plaukus, yra propilenglikolis. Šis ingredientas gerina kosmetikos priemonės sklidimo savybes, stabilizuoja emulsinę fazę, oda maloniai jaučia švelnų šampūno veikimą. Gerai tirpdo nešvarumus ir nedirgina odos. Neturi toksinių medžiagų! Į šampūno sudėtį įeinanti natūrali medžiaga, vadinama šlapalu, sustiprina drėkinamąjį poveikį.

Metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas – netoksiški, turintys platų veikimo spektrą, antibakteriniai komponentai, naikinantys gramneigiamas ir gramteigiamas mielių grybelio bakterijas. Tai dažnai naudojamos medžiagos kosmetikos pramonėje, gaminant odos švarinimo ir plaukų priežiūros priemones.

Visas šampūnas vienodai skaidrus dėl pagalbinių medžiagų – stireno ir akrilatsopolimero veikimo, būtiną konsistenciją palaiko natūralus tirštiklis kokamidas DEA kartu su natrio ir magnio chloridais bei magnio nitratu.