Kremas nuo raukšlių LOTUM

124,27 EUR
Su PVM

Naudojimas: Rytą ir/ar vakarą švelniai masažuojant tepti nedideliu kiekiu kremo nupraustą ir toniku nuvalytą veido odą. Rekomenduojama naudoti asmenims nuo 40 metų. 

Poveikis: kaip botokso

Efektas: momentalus mimikos raukšlių išlyginimas

Papildomas poveikis/efektas: dalyvauja kolageno sintezėje (didina audinių standumą ir elastingumą, jaunina odą), saugo nuo laisvųjų radikalų (neleidžia odai įgauti senumo), užtikrina odos priežiūrą

Pranašumas: plastinės chirurgijos alternatyva

Kodas
C 36
Grynasis kiekis
50 ml
Amžius
40/50+
Kiekis

Naujausias kosmetikos pramonės sukurtas gaminys, į kurio sudėtį įeina argirelinas®, lotoso žiedų, ritininės imperatos šaknų ir daržinės gailutės ekstraktai, raudondumbliai (airiška kerpė), uolaskėlė, palmių ir abrikosų kauliukų aliejus, vitaminai C ir E. Momentaliai išlygina mimikos raukšles ir efektyviai naikina senatvės požymius.

Šis produktas pagamintas pagal specialiai sukurtą formulę. Jis skirtas brandžiai, sausai ir vystančiai odai, kad gerintų jos būklę, tonusą, glotnumą ir suteiktų jai šilko švelnumo. Kremo sudėtyje yra naujausios kartos argirelino® (acetil-heksapeptido-8) – peptido, per neuromediatorius slopinamai veikiančio katecholaminų, skatinančių raumenų susitraukimus, gaminimąsi. Argirelinas veikia panašiai kaip botoksas – labai greitai išlygina mimikos raukšles, ypač kaktos ir apyakių, atpalaiduodamas veido raumenis ir nebeleisdamas jiems grįžti į buvusią padėtį. Vertingų augalinių ekstraktų dėka kremas atkuria epidermio standumą, išlygina raukšles ir suteikia veidui gaivumo ir jaunatviškumo.  


 Lotoso žiedų ekstraktas veikia raminamai ir priešuždegimiškai, atitolina ląstelinę oksidaciją. Daržinės gailutės ekstraktas efektyviai lygina raukšles. Tuo galima įsitikinti panaudojus  pirmą kartą – efektas išlieka ilgą laiką. Augalinis drėkinamas agentas – ritininės imperatos šaknų ekstraktas – palaiko odos hidrobalansą ir ląstelių osmosinio slėgio pusiausvyrą. Biotechnologinis, odą lyginantis agentas pululanas kartu su raudondumblių ekstraktu ir vitaminu C lygina odą ir aktyvina kolageno gaminimąsi. Vitaminas C prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir ten aktyviai dalyvauja kolageno audinių sintezėje. Vitamino C dėka oda tampa lygi, mažėja smulkiųjų ir gilesnių raukšlių kiekis. Vitaminai C ir E, veikdami kaip antioksidantai, saugo odą nuo laisvųjų radikalų ir atitolina odos senėjimą. Fitosteroliai aktyvina senstančios odos regeneraciją, stiprina jos barjerines funkcijas. Skvalenas minkština odą ir saugo ją nuo išsausėjimo. Reguliariai ir intensyviai naudojamas šis kremas veikia kaip plastinės chirurgijos alternatyva. Dermatologiškai testuotas. Pagamintas be parabenų.


Naudojimas: Rytą ir/ar vakarą švelniai masažuojant tepti nedideliu kiekiu kremo nupraustą ir toniku nuvalytą veido odą. Rekomenduojama naudoti asmenims nuo 40 metų.   

Sudėtis: acetil-heksapeptidas-8, abrikosų kauliukų ekstraktas, palmių aliejus, cilindrinės imperatos šaknų ekstraktas, dumblių ekstraktas, lotoso žiedų ekstraktas, daržinės gailutės ir uolaskėlės ekstraktai, karagenanas (raudondumbliai), tokoferolis, bisabololis, pululanas, glicerinas, tokotrienoliai, sorbino rūgštis, askorbilpalmitatas, skvalenas, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, limonenas, fitosteroliai, linalolis.
Veiklusis peptidas: Argirelinas®

Aktyvieji komponentai: augaliniai ekstraktai ir aliejai, vitaminai