Dušo putos

Išparduota

Dušo putos VIVADERM su mahonijų ekstraktu, alantoinu ir vitaminu B

Su mahonijų ekstraktu, alantoinu ir vitaminu B. Tinka kūnui ir galvai plauti, ypač jei jautri oda. Priemonė veikia švelniai, sukelia komforto pojūtį. 

Drėkinamasis kompleksas ir raminamosios medžiagos – alantoinas ir vitaminas B5 – palankiai veikia sudirgusią ir jautrią odą. Putos turi antiuždegiminių ir priešalerginių savybių, teigiamai veikia įvairių susirgimų pažeistą odą, efektyviai ramina ir drėkina ją.

Kodas
I 330
Grynasis kiekis
250 ml
Kiekis

Hipoalergiškos dušo putos vartojamos ne tik jautriai kūno odai prausti – jos tinka ir plaukams plauti, ypač jei galvos oda jautri. Šis tobulai sukurtas produktas ypač švelniai veikia odą, palikdamas komforto pojūtį. Mahonija (Mahonia aquifollium) – raugerškinių (Berberidaceae) šeimos visžalių krūmų rūšis, pavadinimą gavusi žymaus mokslininko Bernaro McMahon’o, amerikietiško „Sodininko kalendoriaus“ sudarytojo, garbei. Jau daugelį metų liaudies medicina rekomenduoja mahonijų ekstraktu gydyti įvairius odos susirgimus. Preparatai, kurių pagrindą sudaro mahonijų ekstraktai, vartojami gydantis nuo įvairių odos ligų, įskaitant egzemą, žvynelinę ir kt. Mahonijoje esantys alkaloidai stabdo tam tikrų (nereikalingų) ląstelių dauginimąsi ir augimą. Šis augalas mažina uždegiminius reiškinius ir neleidžia laisviesiems radikalams pažeisti ląstelių. 

Drėkinamasis kompleksas ir raminamai veikiančios medžiagos – alantoinas ir vitaminas B5 (pantenolis) – palankiai veikia sudirgusią ir jautrią odą. Putos antiuždegimiškai veikia įvairių susirgimų pažeistą odą, efektyviai ramina ir drėkina ją.

Savybės:

• tinka sausai, vystančiai ir glebnai odai;

• padeda atsiradus įvairiems odos pažeidimams dėl alergijos, dermatitų, uždegimų ir dirglumo;

• stiprina epidermio apsauginį barjerą;

• gerina odos gebėjimą sulaikyti drėgmę;

• didina odos elastingumą ir jos apsaugines funkcijas;

• tinka žvynelinės ir egzemų atvejais;

• tinka vaikų ir gulinčių ligonių odos priežiūrai (pragulų profilaktikai).

Naudojimas: Išspausti ant delno nedidelį kiekį (abrikoso dydžio) putų kauburėlį ir tolygiai ištepti visą kūną. Nuplauti šiltu vandeniu, nusišluostyti ir išsitepti maitinamuoju arba apsauginiu kremu VIVADERM. (Be natrio laurilo sulfato ir konservantų. Aromatinės medžiagos – hipoalergiškos).

Aktyviosios medžiagos: Mahonijų ekstraktas, alantoinas, pantenolis, decilgliukozidas, dinatrio laureto sukcinatas, glicerinas, dinatrio kokolo gliutamatas, gliutamatlaktatas, aromatinės medžiagos, etilheksiglicerinas, C12–13 alkilo laktatas, kalio sorbatas, gliutamathidroksidas.